2013. szeptember 23., hétfő

Második Díj.

Sziasztok!
Kaptam egy újabb díjat! Ez már a második! Köszönöm Zsoo.*-nak! :)) Nagyon örültem neki!
A részről,csak annyit,hogy folyamatosan írom,de sajnos csak este van időm írni. :/ De mostmár megígérhetem,hogy legkésőbb hétvégén biztos hozom a részt! :) 

 

Szabályok:
1. Írj magadról 11 dolgot!
2. Válaszolj 11 kérdésre!
3. Tegyél fel 11 kérdést!
4. Küld tovább 11 embernek!

11 dolog rólam:
1: uhh...tényleg nem tudok mit írni. :/
2: Szerintem ez előző blogmban már mindent leírtam magamról. :D
3: Nem vagyok túl érdekes ember.
4: kilencedikes vagyok.
5: szóval 15 éves.
6. Szerintem ez a legnehezebb év. :/
7: egy héten kétszer van 8 órám. 
8: Van hogy 6 órán dogát írunk,vagy felelünk. -.-
9: Utálom a némettanáromat.
10:Utálom a kémiatanáromat. 
11: Szeretem az énektanárt. :D 

Válaszaim:
1. Szereted a misztikus dolgokat?(vámpírok,boszorkányok stb.) -Igen. Főleg a vámpírokat,de a boszorkányokkal sincs semmi bajom. :D
2. Rock vagy pop? -Pop. :D
3. Mit gondolsz Miley Cyrusról? -Imádom. *-* A mostani száma valami eszméletlen jó. :)
4. Kedvenc hangszered?-Gitár. :)
5. Kedvenc idézet? -The sky is the limit.
6. Mit gondolsz a magyar zenéről?-Nem szeretem. xd csak egy-két számot. :)
7. Tetszik, hogy a magyar zenészek angolul énekelnek?-Igen. :D 
8. Könyv vagy film?-Film. 
9. Kedvenc helyed?-Skócia és London. *-*
10. Hova szeretnél eljutni?-Usa minimum. :D
11. Kedvenc csokid?-Milka oreo. *-*
 11Kérdés:  -Remélem nem baj,de ugyanazok amiket én kaptam. :) Így este 11 felé már nincs kedvem kérdéseket írni. :/
Küldöm:  http://abovo-ziallstory.blogspot.hu/
http://darklarrystylinsonhu.blogspot.hu/
http://1dforditasok.blogspot.hu/

2013. szeptember 16., hétfő

Második évad-Bevezető.

Sziasztok!
Mint ahogy ígértem,itt egy kis részlet a nyitó részből! :) Folyamatosan írom,és azt hiszem elég hosszú lesz! Sőt,'évadnyitó' rész,szóval pont ezért kaptok bele bőven izgalmat! :) Ha minden jól megy hétvégén már fel tudom rakni a teljes részt! Jó olvasást ehhez a kis bevezetőhöz az első részből! :) (Gabii)





Harry*


Másnap reggel kipihenten indultunk meg a reptérre,bár Larry kissé nyűgös volt,és erre még a paparazzik is rátettek egy lapáttal. Annyi szerencsénk volt,hogy anyáék címét még nem tudták,különben folyton a ház körül ólálkodtak volna. A reptéri érkezésünkről viszont tudtak. Már a bejáratnál vártak minket. A vakuk elkezdtem villogni amint kiszálltunk a kocsiból.  Szinte rohantunk át a terminálon a beszálló rész felé. A fotósok is tartották az iramot,és  furcsábbnál furcsább kérdésekkel bombáztak minket.  Nem nyilatkoztunk,inkább csak mégjobban felgyorsítottunk.  Kristen felkapta Larryt,én pedig vittem a csomagokat,és végre beértünk a beszálló részre.  A paparazzók ide már nem követtek.  Gyors szusszantunk egyet,majd siettünk is becsekkolni,mert az. L.A-be tartó gép 20 perc múlva indult.
Kicsit több,mint 6 óra múlva landoltunk a Los Angeles-i reptéren. A csomagjaink átvétele után a kijárat felé vettük az irányt. Kevés paparazzi várt ránk,és azokat is pár perc után leráztuk. Kristen bepakolta bőröndjeit piros Volkswagen bogarába,két-két puszival  elköszönt Larrytől majd tőlem is. Rálépett a gázra,és már el is tűnt a az autópálya felé vezető úton.  Egyedül maradtan Larryvel. Azt hittem,hogy Lou kifog jönni elénk,de ezek szerint még  ő sem ért haza.
 -Gyere Larry.-megfogtam a kezét,csakhogy véletlenül se tűnjön el a kocsik között,és a másik kezemben 2 bőrönddel valahogy eltámolyogtunk a kocsiig. kinyitottam a fekete BMW-t,larryt beültettem hátulra,és becsatoltam az övét is. A bőröndöket beraktam hátulra,gázt adtam,és legurultunk az autópályára.  Larry miatt nem száguldozhattam,de azért nem is nagypapa stílusban vezettem. Larry egyébként nem az a beszédes kisgyerek. Nem szoktuk folyton kérdezgetni,ő csak akkor beszél ha akar valamit vagy kérdezni akar.  4 éves…van ideje bőven beszélni.
-Louis már otthon van?-kérdezte kisgyermekes hangján.  Larry még csak 4 éves. Nem avattuk be mindenbe. Majd elmagyarázzuk neki,ha képes lesz felfogni.  Annyit tud,hogy Lou-val nagyon jóban vagyunk,ezért alszunk együtt,és ezért lakik velünk. Tudja,hogy Kristen az anyja,és én vagyok az apja. Azt viszont nem tudja,hogy a neve a Louis-val közös kapcsolatunkból van.  Őt nem hívja apának,csak simán Louis,vagy Lou bácsi.
-Igen. Szerintem már otthon van.-mosolyogtam hátra larryre a visszapillantóból.
-És hétvégén anyánál leszek,ugye most itthon lesz?-kérdezte kis aggodalommal a hangjában. Igaz,hogy New Yorkban 2 hétig eggyütt lehetett Kris-el,de volt,hogy ott is elrángatták forgatásra,interjúkra..
-Persze. Anya most otthon lesz. Nem megy sehova.-nyugtattam meg Larryt,aki arcán boldog mosoly jelent meg,és úgy tűnt,hogy nincs több kérdése.
A Malibut jelző táblánál lefordultam,mostmár jobban rátapostam a gázra,mert nagyon otthon akartam lenni. Louis karjai közt,hozzábújni,megcsókolni,este pedig  khm…szeretkezni.  A régi házunkat eladtuk,a spórolt pénzből és a ház árából vettünk egy sokkal nagyobb emeletes házat,itt Malibun.  8 hálószoba,6 fürdő,játszószoba Larrynek,moziterem,2 dolgozószoba,és egy kinti medence. (Ami szerintem tök fölösleges,mivel 60 méterre van a tenger).  Tényleg szükségünk van ekkora házra,igaz,hogy legtöbbször 3-an vagyunk Larryvel,de van amikor meglátogat minket Liam és Gemma,és van,hogy Niall és Zayn is  nálunk alszanak. Ilyenkor jól jön a sok háló,és fürdőszoba. Egyébként meg..szükség van a plusz szobákra,mivel szeretnénk Larry-nek egy kistestvért,vagy akár többet.  Csak keresni kell egy nőt…valami normálisat. Mert normális nőt találni,akibe még egy kis ész is szorult,igen nehéz Los-Angelesben. ..
Annyira elmerengtem,hogy már csak azt vettem észre,ahogy felhajtok a kövekkel kirakott úton,és lassan leparkolok a garázs előtt.  A csomagokat bent hagytam,az úgyis ráér. Én már csak Louist akarom látni. Előre engedtem Larryt,hadd üdvözölje Lout,amíg én megkeresek  néhány cuccot a bőröndökből.  Éppen,hogy bezártam a kocsit,és elindultam a  bejárati ajtó felé,Larry sikítva szaladt ki onnan.
-Apa,apa…nagy hasú nénik vannak bent,és nagyon kevés ruha van rajtuk…-szaladt felém ledöbbent arccal.


 Már csak az a kérdés,hogy kik a 'nagyhasú nénik'? :) (Gabii)



2013. szeptember 15., vasárnap

Első Díjam!

Sziasztok!
1 hónap után... :O...újra jelentkezem! Megkapta a blog az első díját! :) Köszönöm Pakkör Pítör-nek!
Uhh...most néhány dolog,hogy kicsit megmentsem magam. xd  Szóval,nem rögtön kezdtem el írni a részt! Először megírtam a másik blogomhoz,és ide a nyitó részhez csak azután kezdem neki! Még Skócia előtt be akartam fejezni,de dolgom akadt,másnap pedig már utaztam el. Szeptember 1-én jöttem vissza. És bejött a suli is,mostmár középiskolás vagyok,szóval mégtöbb órám van. 2 nap van 8 órám...tehát alig van időm írni. :/ De megpróbálok suli közben is írni,ez az energiámtól függ majd,de hétvégén mindenképp írok! :) 
Nagyjából ennyit akartam. Azért remélem,hogy még olvassa valaki a blogjaimat. :) A résszel már majdnem kész vagyok! :) Holnap kaptok egy kis töredéket a részből! Ennyi azért jár nektek. :)  Xo(Gabii)


Szabályok:
11 dolog rólam.

11 válasz
11 kérdés
11 bloggernek tovább küldöm

 11.dolog rólam: -Uhh...tényleg nem tudok már mit írni magamról. :/
   -Szerintem már mindent tudtok ami fontos. :)
-Azért megpróbálok pár újat írni magamról.
-Most kezdtem a kilencediket. :/
-Már most rohadt nehéz,pedig csak 2 hete járunk. :/
-Nemrég jöttem haza Skóciából
-9 napos volt. 
-Ahh...rengeteg helyen voltunk. :D
-Edinburgh.
-York
-Köln.
-London.
-Ja,és voltunk Loch Ness-be is. :D

11.válasz:
1.Szereted az animéket/mangákat? -Animéket néztem régebben. :D
2.Melyik 1D taggal mennél el Disneyland-be? -Niall. :)
3.képzeld el: Sétálsz egy folyóson, látsz egy ajtót,benyitsz, és azt látod hogy a kedvenc Bromance-d, nyagban falja egymást az ágyon.....Mit csinálnál? -Lefotóznám őket. xd Sőt inkább videót csinálnék. :D Akkor végre lebuknának. :P
4.Ha választhatnál egy szuper erőt mi lenne az? -Repülés.
5.Superman vagy Batman? -Superman. :D
6.Mióta írsz blogot? -február. :)
7.Hány blogod van? -Kettő. 
8.Mit csinálnál ha találkoznál Baby Lux-al? -ellopnám. xd Baby Lux a legcukibb kislány! *-* Nekem is kell egy.xd
 9.Tudod ki az az Adam Lambert? -Persze. :D szeretem a számait. :)
10.kedven édesség? -Csoki. :D Mi más?! 
11.Az olvasottak alapján ,tudnál engem jellemezni egy szóval? ha igen mi lenne az? -Életvidám,talán. :)

11.kérdés:
Ugyan az amikre én válaszoltam!  :)

11.blogger akinek tovább küldöm:

2013. augusztus 2., péntek

FOLYTATÁS?!

Sziasztok!
Jövök egy kis bejegyzéssel. :) Már 3 hónap telt el,mióta felraktam az utolsó részt...és úgy érzem,hogy tudnám folytatni! :) Az az igazság.hogy Larry hiányom van...és állandóan a folytatás jár a fejemben... Még nem hoztam ki mindent ebből a blogból! És már vannak bőven ötleteim,hogy milyen csavarokkal tudnám folytatni! :D  Szóval...HA ti is úgy gondoljátok,hogy érdemes folytatnom,akkor jó lenne ha írnátok kommentet! :) Mert ha nem írtok,vagy ha úgy gondoljátok,hogy ne bonyolítsam a szálakat,akkor nem folytatom! Csak rajtatok áll! ;) Ha összegyűlik jó pár komment,akkor folytatom a blogot egy második évaddal! :) Annyit viszont elárulok,hogy az összes régi ˝mellékszereplők˝(Zayn,Niall,Liam,Gemma,Anne,Kristen) benne lennének a folytatásban. :) Plusz jó pár más hírességgel is kiegészülne a lista...ha úgy döntötök,hogy érdemes folytatnom! :) Várom a véleményeteket! Remélem jól döntötök! ;) 

2013. április 1., hétfő

The vampire life was good...

Hello!

Köszönöm,hogy írtatok! :)) Sokan a vámpír Ziall mellett döntöttetek...szóval elsőként az kerül megírásra. :)) Nagyon szeretnék egy Niam-et is...de szerintem egyszerre kettő nem menne. :/ Talán ha majd a Ziall-ös végére érek,akkor belekezdek a Niam-blogba. :) Addig is itt az új blogom,remélem ezt is sokan olvassátok majd! Már fent van a prológus! :)) http://vampireziallforever.blogspot.hu/ Komizzatok! :)) xoxo(Gabii) 


2013. március 31., vasárnap

Új Blog?! :)

Sziasztok!

Hát vége ennek a Blognak is... :( De nagyon hálás vagyok az összes olvasómnak! NAGYON NAGYON köszönöm nektek,hogy végig itt voltatok,és írtatok! <3 Le sem tudom írni,milyen boldog vagyok,hogy ennyire tetszett nektek! <3 Kértétek,hogy legyen új blog...ez nem rajtam áll! Persze,hogy lesz új! :)) Csak mondjátok meg,hogy mit írjak! Larry,Narry,Zouis,Niam vagy felmerült bennem egy vámpír Ziall ötlet...de nemtudom mennyien olvasnák... :/ Szóval ezt rátok bízom! :)) Írjatok,hogy mit akartok! :) xoxo(Gabii)



2013. március 30., szombat

26. Fejezet. This Summer Changed My Life...

Sziasztok!
Meghoztam a 26. Fejezetet! :) De van egy rossz hírem...ez az utolsó. :( Már nem bírtam tovább húzni. Mindenkinek köszönöm aki olvasta,és kommentálta a blogomat! Sokat jelent! :)) És köszönöm,hogy elértük az 5000. oldalmegjelenítést! <3 Remélem méltó befejezés. :) Jó Olvasást! xoxo(Gabii) 

Louis

-Harry…komolyan sajnálom. Ezt a 2 évet. Hogy nem voltam veled. Végig melletted kellett volna lennem. 
-Shhhh… ne mondj semmit…szeretlek,és ez a fontos.-súgta a fülembe,és lágyan megcsókolt.
Kézen fogva sétáltunk a kocsihoz… nem érdekelt ha meglát valaki. Most csak mi voltunk.  Harry és Louis.  Mire a kocsihoz értünk,jó pár paparazzi fogadott minket,és a vakuk csak úgy villogtak,elkapták ahogy kézen fogva sétáltunk. Hát most már kiderült. A mai újságokban  már tuti benne leszünk. Harry benyomott a kocsiba,majd ő is sietve ült be mellém. Gázt adott,és elhajtott.
-Sajnálom Louis… tudhattam volna…Kristen miatt én is ˝híres˝ vagyok,nyilván való volt,hogy megjelennek a paparazzik.  –Haragszol?-érdeklődött rám se nézve. -Nem. Előbb utóbb úgy is kiderült volna. Mért ne vállalhatnánk föl nyíltan is?!-rántottam vállat,és megpusziltam arcát. -Igazad van.-nyögte az utat kémlelve. A hotelhez egy óra alatt megérkeztünk. Felsiettünk Harry lakosztályába,és Kristen döbbent arca fogadott minket. –Gratulálok.-ölelt át kettőnket amikor beléptünk. -Mi? Honnan tudsz erről?-értetlenkedtünk Harryvel. -Már 30 perce fent van az összes oldalon.-mutatta a képünket ipad-jén. -Szóval…még ma kiad egy közleményt rólatok a sajtósom, 2 nap múlva vissza kell mennünk L.A-be…ott is nagy port fog kavarni ez az egész. -Ja…és mi lesz Larryvel?-bámult hol rám,hol Hazza-ra.
-Először talán beszélhetnétek a barátaitokkal.-lépett be hatalmas vigyorral Ziall. -Úristen!-ugrott a nyakukba Harry,és agyon ölelgették egymást.  -Hiányoztatok srácok.-öleltem át őket,mikor Harry lemászott róluk. 
-Gemma és Liam is mindjárt jönnek.-vigyorgott Niall. -Semmit nem változtatok.-nézett végig rajtuk Harry. -Najóó…Szexi a hajad Niall, Zayn neked meg több a tetoválásod.-vigyorgott Haz.
-És mi legyen velünk?-érdeklődött Kristen. -Hát…valami muszáj lesz kitalálnunk…most Larry a legfontosabb.-vágott közbe Harry. Kristen csak bólintott egyet.  Louis… Itt az idő!-mondtam magamba,és elkezdtem a zsebemben kutakodni. Letérdeltem Harry elé,és kinyitottam a kék kis dobozt. –Harold Edward Styles…-kezdtem nagyot nyelve.  Lennél a férjem?-a kezem remegett,szívem a torkomban dobogott.  -Igen!-mondta könnyes szemmel Harry. Gemma és Liam ebben a percben toppant be. A körülöttünk lévő emberek tapsviharban törtek ki.  –Imádlak.-súgtam Harry fülébe,és megcsókoltam.

Harry

3 hete jöttünk vissza Los Angelesbe.  Louis és Én külön házban élünk. Kristen vett egy 
másik házat Beverly Hills-ben...és a NY-i lakásunkat eladta.  Mivel a legtöbb idejét leköti a forgatás,ezért Larry a legtöbbet velünk van. De minden hétvégén meglátogatjuk Kristent.  Liam és Gemma New York-ban élnek.  Megígérték,hogy legalább kéthetente jönnek a keresztfiukhoz. Niall és Zayn az esküvőnk után elköltöztek Londonba. Mindketten ott kapták meg ˝álmaik állását˝. Igen,Lou és én összeházasodtunk. Bár nem nevezném annak,csak tartottunk egy kis ceremóniát a kapcsolatunk miatt,hiszen még nem legális a két férfi közti házasság… Larry első szavát is kimondta…ami a saját neve volt. Aztán jött az apa,amit mindkettőnkre mond. Végül pár napja Kristent anyának is hívja. Anne,Bradley és a kis húgom hamarosan visszajönnek Ausztráliából. Mázlista a tesóm,már 1 évesen bejárta a fél világot.
Most mondhatom,hogy teljes az életem. Sokat küzdöttem érte…de mindenképp megérte.  Sok fájdalom,boldogság,és szomorúság van az elmúlt 19 évem mögött. De magaménak tudhatom a világ legcsodálatosabb emberét… Louis William Tomlinsont. És ez így marad ÖRÖKRE.